604 479 663 |   biuro@dronlodz.pl |  | 

O nas

Kim jesteśmy?

Doskonale zdajemy sobie sprawę z faktu, że do osiągnięcia satysfakcjonującego efektu potrzebne są nie tylko umiejętności czy wysokiej jakości sprzęt, ale również pasja i chęć tworzenia. Właśnie z tego względu zespół naszej firmy składa się wyłącznie z osób, będących pasjonatami technologii, dla których filmowanie z powietrza (Łódź) jest nie tylko zajęciem zarobkowym, dla również – a może właśnie przede wszystkim – pasją.

Nasze wartości

Jesteśmy firmą, dla której satysfakcja Klienta jest najważniejsza. Chcąc zapewnić Państwu materiał jak najlepszej jakości, nasz operator posiadający wszystkie wymagane polskim prawem szkolenia i uprawnienia dokłada szczególnej staranności przy realizacji zleceń. Nasz operator posiada Świadectwo Kwalifikacji operatora bezzałogowego statku powietrznego UAVO.

Każde zamówienie jest niepowtarzalne dlatego też naszego Klienta traktujemy indywidualnie a zlecony materiał wykonujemy z pasją i wielkim zaangażowaniem. Właśnie z tego względu Klienci korzystający z naszych usług mogą być pewni, że zdjęcia z drona (Łódź) tworzone na zlecenie będą materiałem niepowtarzalnym i staną się prawdziwą ozdobą strony lub po prostu – w przypadku zleceń indywidualnych – oryginalną, jedyną w swoim rodzaju pamiątką.  

Sprzęt

Do naszej pracy wykorzystujemy sprzęt DJI Phantom 3 Professional.
DJI Phantom to profesjonalny sprzęt, który przy nagrywaniu filmów lub wykonywaniu zdjęć z lotu ptaka, daje nam ogromne możliwości. DJI Phantom wyposażony jest w kamerę Sony o rozdzielczości 4K Ultra HD, dzięki czemu nasz operator wykona filmy i zdjęcia na najwyższym poziomie.

Filmujemy obiekty, tereny, osoby, wszelkiego rodzaju wydarzenia dlatego nasza oferta skierowana jest zarówno do firm, instytucji samorządów, inwestorów jak i osób prywatnych. Jeśli cenią sobie Państwo profesjonalizm, indywidualne podejście do potrzeb, najwyższą możliwą jakość oraz korzystną cenę to zarówno  filmowanie dronem, jak i różnego rodzaju usługi dronem (Łódź) z całą pewnością spełnią Wasze oczekiwania.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. 

Phantom 3 Professional